top of page

Більше не на самоті. Відкрита зустріч зі спільнотою Bobocode у Львові

Відкрита зустріч для Java-розробників, на якій ми поговоримо про навчання в спільноті, ви познайомитеся з випускниками тренувальної програми Java Ultimate і зможете більше дізнатися про навчання від Bobocode

Більше не на самоті. Відкрита зустріч зі спільнотою Bobocode у Львові
Більше не на самоті. Відкрита зустріч зі спільнотою Bobocode у Львові

Деталі

02 серп. 2023 р., 18:00 – 20:00

Львів, вулиця Листопадового Чину, 8, Львів, Львівська область, Україна, 79000

Про подію

У своїй книзі Атомні Звички, Джеймс Клір говорить про вирішальний вплив середовища на нашу поведінку. Люди з якими ми спілкуємося в буквальному сенсі формують наш спосіб мислення. Це може мати чималий вплив на наше життя. Професорка психології Керол Двек пише про спосіб мислення так: «Погляд, який ви приймаєте для себе, глибоко впливає на спосіб вашого життя. Це може визначити, чи станете ви тією людиною, якою хочете бути, і чи досягнете того, що цінуєте». 

Ми з вами прагнемо бути добрими інженерами, якісно робити свою роботу і почуватися впевнено. Але чи маємо ми для цього відповідне середовище? Дехто намагається вчитися самостійно, в ізоляції. Це насправді дуже важко. Труднощі і невдачі трапляються на шляху кожного, та коли ти сам, зупинитися значно легше. А коли ми разом, то можемо долати труднощі і робити неймовірні речі. Pixar є однією з найуспішніших анімаційних студій у світі. Компанія робить великий акцент на співпраці і на тому, щоб разом долати труднощі. На гербі університету Pixar написано "Alienus non Diutius", що в перекладі з Латини означає "Більше не на самоті". 

"Більше не на самоті" – це слова, з якими ми зверталися до випускників тренувальних програм від Bobocode. Цього року ми офіційно запустили спільноту випускників Bobocode Alumni і плануємо продовжувати розвивати її. Зараз проходить набір на 4-ту ітерацію тренувальної програми. Спільнота і середовище – це один з ключів до ефективноно навчання, але через COVID і війну ми звикли працювати віддалено і навчатися в ізольяції, тому часто навіть не уявляємо, яку користь для нас може мати спільнота. Щоб розкрити це питання запрошуємо вас на відкриту зустріч, на якій поговоримо про наступне: 

  • Принципи ефективного навчання
  • Чому важливо навчатися в спільноті
  • Презентація тренувальної програми Java Ultimate 3.0 – що змінилося за три ітерації
  • Спільнота Bobocode Alumni

На зустрічі ви зможете більше дізнатися про навчання від Bobocode, а також поспілкуватися з випускниками програми.

Більше не на самоті! 

Реєструйся і приходь на зустріч! 👇

Квитки

  • Безкоштовний Квиток

    0,00 USD
    Продаж завершено

Загалом

0,00 USD

Share this event

Приєднуйся та зростай разом з
Bobocode Community
bottom of page