top of page

Тренувальна Програма Java Ultimate 2.0

6-місячна тренувальна програма для досвідчених Java-розробників, яка допоможе знайти однодумців, виробити звички ефективного навчання і здобути глибоку експертизу! 🔥

Тренувальна Програма Java Ultimate 2.0
Тренувальна Програма Java Ultimate 2.0

Деталі

06 черв. 2023 р., 11:00

Онлайн

Про подію

Більшість людей розуміють: щоб бути професіоналом потрібно інвестувати в себе і постійно вчитися. Але самостійно організувати для себе ефективне навчання може далеко не кожен. Тому ми створили тренувальну програму, яка включає в себе все, що потрібно джавісту, щоб рости і розвиватися максимальо швидко. 🚀

Java Ultimate – це унікальна тренувальна програма, для досвідчених джавістів, яка включає в себе:

  • Щотижневі Онлайн Тренінги 👨🏻‍💻
  • Командні Проєкти 🤝
  • Кемп в Карпатах 🏔
  • Офлайн Воркшопи у Києві та Львові 🌆

Онлайн Тренінги 👨🏻‍💻

Основна частина програми буде відбуватися онлайн у форматі ранкових онлайн тренінгів. Кожен тренінг – це інтерактивне онлайн заняття із презентацією матеріалу, квізами, завданнями, лайв кодінгом і командними обговореннями. В продовження тренігу ви отримуєте вправи, які потрібно виконувати вдома. Навчальний план із описом кожного тренінгу можна переглянути за посиланням:

Графік щотижневих онлайн тренінгів

  • Пн, 07:00 – 09:00
  • Чт,  07:00 – 09:00

Командні Проєкти 🤝

Учасники програми формують команди (до 10 людей) і працюють у складі своїх команд упродовж усієї програми. Окрім онлайн тренінгів, кожна команда працюватиме над розробкою двох проєктів:

По закінченню кожного проєкту, буде обрана команда переможець. 🏆

Кемп в Карпатах 🏔

Кемп – це основна офлайн подія програми. Учасники з усієї країни зустрічаються в Карпатах, щоб познайомитися вживу, сформувати команди і закласти міцну основу для ефективно навчання впродовж наступних 6-ти місяців. 

Це надзвичайно емоційна і мотивуюча подія, яка приносить учасникам багато задоволення і натхнення. 🤗 Відео із попередніх кемпів ви можете подивитися на нашому каналі:

Офлайн Воркшопи у Києві та Львові 🌆

Для того, щоб підтримувати високий рівень мотивації і розвивати стосунки з людьми, потрібно зустрічатися вживу. Саме тому, окрім кемпу, ми з учасниками побачимося ще як мінімум двічі: на воркшопах у Києві та Львові. 

Програма спланована так, що воркшоп відбувається після закінчення командного проекту. При зустрічі, учасники мають оцінити реалізації інших команд і провести ретроспективу. Це ще одна можливість поспілуватися і надихнутися на подальшу роботу. Приклад того, як вигладає воркшоп ви можете побачити в нас на каналі:

Вартість програми $3000

Є два варіанти оплати:

  • Regular – $500 / місяць 
  • Early Bird – $2700 при оплаті всієї суми

Систематична практика і глибоке занурення у різні теми дозволяють вам розвинути дуже сильні навички, а середовище однодумців допомагає зберігати мотивацію і наповнює навчання приємними моментами. В результаті, таке середовище має надзвичайний позитивний вплив на ваш розвиток і ця інвестиція швидко окуповується!  

Реєструйся, щоб вивести свою карʼєру Java-розробника на новий рівень! 🚀

Share this event

bottom of page