top of page

Безкоштовний вебінар «Як навчитися програмувати за 10 років 😜»

10 років, або 10 000 годин – це необхідна, але не достатня умова, щоб стати експертом. Тому на цьому вебінарі ми поговоримо про те, як навчатися ефективно, щоб розвинути навички і здобути глибоку експертизу в програмуванні.

Безкоштовний вебінар «Як навчитися програмувати за 10 років 😜»
Безкоштовний вебінар «Як навчитися програмувати за 10 років 😜»

Деталі

29 лип. 2023 р., 10:00 – 12:00

Вебінар

Про подію

У своїй статті "Teach Yourself Programming in Ten Years" Пітер Норвіг пояснює, чому треба з обережністю ставитися до книг накшталт "Java за 21 день"  і доводить, що потрібно близько 10-ти років, або 10 000 годин, щоб розвинути експертизу в програмуванні. Цю ідею важливо прийняти. По-перше, коли вже виділяти 10 років свого життя на щось, то, напевно, варто братися за те, що тобі й справді до душі. По-друге, за що б ми не бралися, рано чи пізно стає важко, тому важливо сформувати реалістичні очікування і не кидати при перших труднощах. Як говорив один фітнес-тренер: "Якщо кидати, коли стає важко, то можна все життя починати і ніколи не закінчувати." 

Сама лише готовність виділити час не гарантує експертизи. Дехто працює інженером уже більше десяти років і не те, що не має експертизи, а взагалі почувається самозванцем на роботі. Згідно з дослідженням проведеним за допомогою застоcування Blind, ~58% працівників великих технологічних компаній відчувають синдром самозванця. Очевидно, що такі результати можуть бути спричинені багатьма факторами, але беззаперечною стає наступна думка. Значення має не тільки те, скільки часу ми вивчаємо програмування, а також і те, як ми це робимо.

🔑 Перший ключ до ефективного навчання і формування експертизи – це практика. Про успіх у програмуванні, Пітер Норвіг говорить: "Я думаю про це більше як про готовність присвятити значну частину свого життя ретельній практиці." Незалежно від того, навчаєтесь ви самостійно чи з кимось, формально чи неформально, онлайн чи офлайн, практика – це обовʼязковий елемент і основа ефективного навчання. В англійській мові є старе прислівʼя: "Practice makes perfect", однак ми часто сприймаємо його надто поверхнево. Якщо запитати, чи хочемо ми здобути експертизу в програмуванні, то більшість скаже "так". А якщо спитати, скільки годин на день ви витрачаєте на навмисну практику, то більшість скаже "що?" :) 

🔑 Другий ключ до ефективного навчання і формування експертизи – це спільнота. Кен Робінсон говорив, що навчання – це не самотня подорож, а спільне зусилля, яке процвітає завдяки обміну ідеями і спільним досвідом. На жаль, через віддалену роботу ми не відчуваємо цінності спільноти. Наш випускник Андрій Цепух говорив про це так: "Раніше для мене слово комʼюніті звучало ніяк... але коли ти приходиш на Bobocode, знаходиш людей, з якими тобі цікаво і ви продовжуєте йти по життю разом. "

Уже більше 6-ти років у Bobocode ми тренуємо досвідчених інженерів. Це захоплюючий і цікавий процес, бо ми самі постійно продовжуємо вчитися. Відкритість – це дуже важлива частина нашої філософії, тому ми викладаємо вправи в open-source і готові ділитися своїм досвідом.  

Реєструйся, щоб дізнатися більше про те, як навчатися ефективно і сформувати глибоку експертизу 👇

Квитки

  • Free

    0,00 USD
    Продаж завершено

Загалом

0,00 USD

Share this event

Приєднуйся та зростай разом з
Bobocode Community
bottom of page