top of page

Як вийти на новий рівень? Системний підхід у вивченні Java

На зустрічі Тарас Бойчук буде розповідати про корпоративну розробку на Java, про те, що таке системний підхід у навчанні, як його організувати і чому це так важливо для професійного розвитку. Також будуть представлені курси по Enterprise Java для початківців, junior та middle Java-розробників

Як вийти на новий рівень? Системний підхід у вивченні Java
Як вийти на новий рівень? Системний підхід у вивченні Java

Деталі

20 лип. 2018 р., 19:00

INVERIA flow space, вулиця Володимирська, 49А, Київ

Про подію

Топові світові атлети використовують системний підхід у своїх тренуваннях для того, щоб ефективно розвивати свої навики. Чому тоді більшість розробників обирають рандомний підхід у навчанні?

Від початківця який шукає першу роботу, до senior-розробника, котрий задає стандарти на проекті, системний підхід потрібен кожному для того, щоб перейти на новий рівень.

Два основних міфи про Java-розробку - це те, що ринок перенасичений Java-розробниками і якщо я працюю, то мені не потрібне системне навчання.

Темпи розвитку технологій і культура корпоративної розробки сприяє тому, що більшість людей навчаються “в ширину”, тобто постійно вивчають нові технології на поверхневому рівні, але не достатьо вивчають їх “в глибину”. Тому не мають достатніх навиків у роботі з основними інстурументами і під тиском дедлайнів швидко відходять від "хороший практик" і пишуть неякісний код.

На даній зустрічі Тарас Бойчук буде розповідати про корпоративну розробку на Java, про те, що таке системний підхід у навчанні, як його організувати і чому це так важливо для професійного розвитку. Також на зустрічі будуть представлені курси по Enterprise Java для початківців, junior та middle Java-розробників.

Share this event

bottom of page