top of page

Захід "Як вчити Java щоб стати професіоналом?" + Презентація курсу

У першій половині заходу Тарас Бойчук розповість про те, які саме вміння і навики є найважливішими у корпоративній розробці на Java. А також як організувати особисте навчання так, щоб розвивати потрібні навики і не витрачати час на зайве. Друга частина заходу - це презентація нового курсу

Захід "Як вчити Java щоб стати професіоналом?" + Презентація курсу
Захід "Як вчити Java щоб стати професіоналом?" + Презентація курсу

Деталі

10 лип. 2018 р., 20:00 – 22:00

INVERIA flow space, вулиця Володимирська, 49А, Київ

Про подію

Безкоштовний захід "Як вчити Java, щоб стати професіоналом?" + Презентація курсу

Уся необхідна інформація для вивчення Java є у відкритому доступі. То чому так мало людей, котрі починають навчання стають професіоналами?

Чому деякі люди отримують велику кількість пропозицій щодня, тоді як інші не можуть влаштуватися на роботу? Чому деякі люди швидко рухаються по кар’єрній драбині вверх, а інші залишються на місці впродовж багатьох років?

Цінність має не інформація, а вміння її використовувати!

У першій половині заходу Тарас Бойчук розповість про те, які саме вміння і навики є найважливішими у корпоративній розробці на Java. А також як організувати особисте навчання так, щоб розвивати потрібні навики і не витрачати час на зайве.

Друга частина заходу - це презентація нового курсу Enterprise Java. Новий курс розроблений за спеціальною методикою активних тренувань. Його основна мета - випрацювати в учасників найважливіші навики для роботи Java-розробником.

Share this event

bottom of page