top of page

6-місячна тренувальна програма для досвідчених розробників

Java Ultimate

Мета не в тому, щоб черговий раз повчити Java, Spring чи Hibernate, а в тому, щоб приєднатися до спільноти професіоналів і сформувати спосіб мислення, навички і звички, які зроблять вас успішним інженером

Java Ultimate 3.0 wBobocode

ПРО ПРОГРАМУ

ОСІНЬ 2024

Потенціал має кожен, але щоб стати успішним інженером не достатньо просто вчитися...

Потрібно сформувати спосіб мислення націлений на вирішення проблем, співпрацю і зростання. А також відповідні навички і звички.

Звучить круто, але зробити це самостійно може далеко не кожен. Тому ми створили тренувальну програму, яка допоможе вам сформувати спосіб мислення, навички і звички успішного інженера.

3 Онлайн Курси

2 Командні проєкти

Кемп в Карпатах

Офлайн воркшопи в Києві та Львові

Більше 6-ти років я вивчаю, що робить інженерів успішними. Що цікаво: потенціал є в кожному! Тому студенти, які наважуються дослухатися до моїх порад і докладають достатньо зусиль, буквально взлітають у своїй карʼєрі.

Тарас Бойчук

Aвтор і тренер програми

  • LinkedIn
Тарас Бойчук, автор програми Java Ultimate 3.0

За останні 3 роки на програму пройшли понад 150 учасників.

учасників успішно закінчили програму

97

%

середня оцінка програми серед учасників

9.7

/ 10

РЕЗУЛЬТАТИ

ТРЕНУВАЛЬНА
ПРОГРАМА

СКОРИСТАЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ

Курс Java Fundamentals

У програмуванні міцна основа має не менш важливе значення, але часто ефект Даннінга – Крюґера примушує інженерів переходити до більш складних тем, так і не виробивши міцної основи.

 

Такі люди мають схожі проблеми:

  • не можуть вільно читати відкритий код бібліотек і фреймворків

  • не бачать чіткого звʼязку між алгоритмами і структурами даних та "ентерпрайз" розробкою

  • не розуміють, як працюють популярні інструменти і називають їх "магією"

Понеділок та четвер, 07:00 – 09:00

Відсутність міцної бази породжує невпевненість, стримує розвиток і створює відчуття синдрому самозванця. Якщо ви також відчуваєте синдром самозванця в роботі – не переживаєте. За даними науково-дослідного інституту поведінкової науки, близько 70% людей хоча б раз відчувають себе самозванцями. 

Це поширена проблема, в тому числі серед українських інженерів. Тому ми створили курс, який допоможе вам позбутися невпевненості і виробити міцну основу для подальшої роботи з "ентерпрайзом". (Я знаю, про що ви думаєте, але навіть "кровавий ентерпрайз" не лякає людей з міцною базою 😉)


Навчальний план із описом кожного тренінгу можна переглянути за посиланням:

Ефект самозванця 😳

"Переможці не просто вчать основи, вони опановують їх до майстерності" – Майкл Джордан

Кемп в Карпатах

Кемп – це основна офлайн подія програми. Учасники з усієї країни зустрічаються в Карпатах, щоб познайомитися вживу, сформувати команди і закласти міцну основу для ефективного навчання впродовж наступних 6-ти місяців.


Це надзвичайно емоційна і мотивуюча подія, яка приносить учасникам багато задоволення і натхнення.


Відео із попередніх кемпів ви можете подивитися на нашому каналі:

Курс Java Web

Створення REST API входить в трійку найпопулярніших навичок серед інженерів, за даними звіту від HaсkerRank у 2023-му році. І, хоча побудова та інтеграція серверних застосувань – це те, що ми з вами робимо у щоденній роботі, більшість доволі сильно "плаває" у цій темі.

Понеділок та четвер, 07:00 – 09:00

Серверна розробка на Spring

(Пробачте за англіцизми 🤦🏻‍♂️)

Щоб ефективно використовувати Spring Boot для розробки серверних застовувань потрібно добре розуміти:
 

  • як web-застосування спілкуються між собою на рівні мережевих сокетів 

  • як Spring будує контекст і звідки зʼявляються обʼєкти загорнуті в проксі з додатковою логікою

  • що відбувається на кожному рівні стеку технологій при обробці HTTP-запиту

  • чим відрізняються класичні та реактивні інструменти у Spring-стеку

Просто "вивчити" це неможливо, тому ми створили курс у якому пишемо HTTP-запити на чистих сокетах, з нуля реалізовуємо HTTP-сервер з пулом потоків, пишемо свої реалізації BeanPostProcessor, створюємо свою "магію" і на 100% практично розбираємо кожен нюанс серверної розробки із Spring Boot.

 

Навчальний план із описом кожного тренінгу можна переглянути за посиланням:

Командний проєкт Bring + офлайн воркошоп у Львові

Це чудова думка і гарна порада для інженерів. Чи то Merge Sort, LinkedList, Tomcat, чи Spring. Якщо ви дійсно розумієте концепцію якоїсь технології, то маєте вміти реалізувати (створити) її. 

Ми взяли цю ідею і вивели її на новий рівень – командний проєкт по реалізації аналога Spring Framework, який ми називаємо "Bring". Разом з іншими учасника команди впродовж місяця ви будете розробляти повноцінний фреймворк із основним функціоналом, тестами та документацією. 

Bоркшоп є логічним завершенням командного проєкту. Там ми визначаємо команду переможця, яка зробила найкраще рішення, а також проводимо ретроспективу проекту. 

Командний проєкт Bring + офлайн воркошоп у Львові
Командний проєкт Bring + офлайн воркошоп у Львові

Лауреат Нобелівської премії з фізики Річард Фейнман якось сказав: "Те, що я не можу створити, я не розумію."

Курс Java Persistence

Коли інженери беруться за складний стек технологій, без глибокого розуміння, вони скоріше боряться з інструментами, а не використовують їх. Запитайте себе, чи можете ви реалізувати бекенд з повноцінною базою даних, або вирішити проблеми з продуктивністю без Google чи ChatGPT. От вам і експертиза...

Java Persistence – це курс, який крок за кроком і на 100% практично розбирає основні проблеми а також ефективні стратегії реалізації доступу до даних на Java-стеку. 

Навчальний план із описом кожного тренінгу можна переглянути за посиланням:

Понеділок та четвер, 07:00 – 09:00

"Коли мова йде про збереження даних, значення має кожна деталь. Правильна стратегія створює різницю між застосуванням, яке літає і тим, яке ледь повзе." – сказав Влад Міхальча,  Java-чемпіон, один з розробників Hibernate та автор книги High-Performance Java Persistence. 

Експертиза VS. поверхневі знання + ChatGPT 🙈

Проблеми з продуктивністю мають не один корінь. Spring Boot з одним "стартером" за кілька секунд дозволяє створити застосування, яке включатиме PostgreSQL + JDBC Driver + Connection Pool + Hibernate ORM + Spring Data JPA + Spring Transaction Manager. Але коли ви нашаровуєте складні інструменти один на одиного, то проблема може бути як в кожному з них, так і їх "стику".

Командний проєкт Bibernate + офлайн воркшоп у Києві

Для більшості досвідчений інженерів реалізувати з нуля на Java навіть примітивний ORM з CRUD операціями – це вже непросто. А ви уявіть собі, що вам треба буде зробити наступний функціонал:
 

  • кеш першого рівня

  • брудну перевірку (dirty checking) для UPDATE запитів

  • мапінги @OneToOne, @OneToMany, @ManyToMany

  • транзакційний кеш запису (transactional write-behind cache)

  • оптимістичний контроль багатопоточного доступу за доп. аннотації @Version

  • песимістичний контроль багатопоточного доступу за доп. явного "замикання" рядка

Це складно і довго, але саме такий підхід допоможе вам вийти на принципово новий рівень!

Bоркшоп є логічним завершенням командного проєкту. Там ми визначаємо команду переможця, яка зробила найкраще рішення, а також проводимо ретроспективу проекту. 

Командний проєкт Bibernate + офлайн воркшоп у Києві
Командний проєкт Bibernate + офлайн воркшоп у Києві

"Найкорисніше – це імплементація Bibernate проєкту. Тому що, коли ти пишеш код, ти починаєш заглиблюватися і розуміти, як це працює під капотом." – сказав Михайло, full-stack розробник, який закінчив програму у травні 2023-го. 

НАШІ
ВИПУСКНИКИ

Програма перевершила всі мої очікування! 

Велика кількість практики підкріплена теоретичною базою та мотивованим і успішним оточенням не залишають вибору окрім ставати кращім інженером кожного дня! 

Командні проекти по написанню своїх реалізацій відомих фреймворків дали величезний буст в їх розумінні а також навички розбиратись в уже існуючих інструментах! Дякую Bobocode за такий чудовий досвід та навички! 

Микола Клушин, ​Senior Java Software Engineer, SoftServe

Микола Клушин

Senior Java Software Engineer, SoftServe

  • LinkedIn

ПОШИРЕНІ
ЗАПИТАННЯ

НАПИШІТЬ НАМ, ЯКЩО НЕ ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДЬ НА СВОЄ ЗАПИТАННЯ

  • Кожен тренінг – це інтерактивне онлайн заняття із презентацією матеріалу, опитуваннями, завданнями, "лайв кодінгом" і командними обговореннями. На кожному занятті учасники беруть активну участь, а не просто дивляться – саме це гарантує результат. 

  • Звісно. Програма повністю практична. Гарантією результату є те, що ви будете писати дуже багато коду. Домашні завдання є трьох типів: тренувальні вправи, практичні задачі, або робота над командним проєктом.

  • В середньому 10 год / тиждень

    • Основна комунікація в Slack,  де у вас будуть загальні, командні та індивідуальні чати

    • Онлайн тренінги ми проводимо в Zoom

    • Запрошення на всі події в рамкам програми надсилаємо вам в календар

  • Так. Ми робимо відеозапис занять, редагуємо і зберігаємо для вас.

  • Ні, але ви отримаєте значно більше. Наша філософія така, що коли є справжні практичні навички і впевненість, то сертифікат не потрібен!

  • Якщо коротко, то майже всім. Доступ до інформації, чи то YouTube, чи щось інше не зробить вас топовим інженером. Програма натомість дає режим і допомагає виробити звичку тренуватися щодня перед роботою. Командні проєкти дозволяють дуже глибоко зануритися в розробку популярних фреймворків і перестати вживати слово “магія“. А живе спілкування з мотивованими людьми додає мотивації і надихає на навчання.

$800/місяць

Regular

шістьма платежами

$4400

Early Bird

одним платежем до початку програми

ВОНО ТОГО ВАРТЕ

ВАРТІСТЬ
ПРОГРАМИ

$4800

РЕЄСТРАЦІЯ

ОСІНЬ 2024

Систематична практика і глибоке занурення у важливі теми допоможуть вам розвинути звички ефективного навчання і здобути глибоку експертизу, а спільнота однодумців додасть натхнення і підтримає у важкі моменти.

Реєструйся, щоб сформувати спосіб мислення, навички і звички успішного інженера!

Java Ultimate 3.0 Camp
bottom of page